Kategorie
Uncategorised

Zainspiruj dziennikarzy! Nowa usługa na platformie.

Zainspiruj dziennikarzy! Nowa usługa w aplikacji Publito.pl

Na naszej platformie pojawiła się nowa usługa: Tematy dla dziennikarzy. Interesujesz się ciekawym zagadnieniem i  chcesz o nim opowiedzieć? A może chciałbyś dowiedzieć się z mediów o czymś konkretnym? Wpisz swoje pomysły w przygotowanej rubryce na swoim profilu, a my je niezwłocznie opublikujemy w strefie inspiracji dla dziennikarzy.

Po co wychodzić z propozycją tematu?

Dziennikarze szukają tematów, które zaciekawią czytelników, słuchaczy czy widzów. Właśnie dzięki twoim pomysłom mogą powstać treści, które wzbogacą media oraz ich odbiorców. A to wszystko dzięki Twojej propozycji. Przykładowe pomysły na artykuły mogą dotyczyć np. nowości ze świata nauki i techniki czy opowiadać o nietypowych projektach. Proponujemy również zamieszczanie tematów dotyczących kwestii problematycznych lub spornych, o których chciałbyś dowiedzieć się więcej. Twoja kreatywność jest tu mile widziana.

Masz pomysł na ciekawy artykuł, którym chcesz podzielić się z dziennikarzami?

Propozycję tematu możesz szybko dodać wchodząc na swój profil. W kolumnie po lewej stronie znajdziesz sekcję – Tematy dla dziennikarzy.

Nasza rada: Dziennikarze lubią konkrety. Postaraj się jak najlepiej sprecyzować temat, napisz o swoim doświadczeniu, poglądach i obserwacjach.

Na przykład: W roku 2020 produkcja miodu w Polsce spadła poniżej 21%. Obserwujemy także spadek populacji pszczół oraz innych owadów. Jakie są powody takiego stanu rzeczy? Chętnie odpowiem na to oraz podobne pytania dotyczące pszczelarstwa w Polsce.

Dowiedz się więcej i wypróbuj naszą bezpłatną usługę, która łączy dziennikarzy z ekspertami.

Jestem dziennikarzem

Szukasz wiarygodnego źródła informacji do nowego artykułu?

BEZPŁATNA * usługa dla dziennikarzy i blogerów szukujących sprawdzonego źródła informacji i cytatów.

* na zawsze za darmo

Jestem ekspertem

Szukasz sposobu na zyskanie rozgłosu w mediach?

BEZPŁATNA * usługa dla ekspertów i firm, które chcą wypromować się w mediach.

* na zawsze za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *